ଶଙ୍କରପୁର ପଂଚାୟତ ରେ ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା |

717

କଟକ(ଉତ୍କଳ ନିଉଜ)୧୫/୧୦/୨୦୨୩ : ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ର ସଭାପତି ନବୀନ ପଟନାୟକ ଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ କ୍ରମେ ପ୍ରତି ବର୍ଷ ଭଳି ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟବର ୨ ତାରିଖ ରୁ ବିଜେଡି ର ଜଣ ସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ଟାଙ୍ଗି ଚୌଦ୍ୱାର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତଥା ଆଠଗଡ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ର ୫ ପଂଚାୟତ ରେ ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି |ରବିବାର ଶଙ୍କରପୁର ପଂଚାୟତ ର ଶଙ୍କରେଶ୍ୱର ମହାଦେବ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ପଦଯାତ୍ରା ବାହାରି ଅମରାବତିପୁର ଓ ଶଙ୍କରପୁର ଗ୍ରାମ ରେ ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରି ଶଙ୍କରପୁର କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଜାଣସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା ରେ ଆଠଗଡ଼ ର ବିଧାୟକ ତଥା ରାଜ୍ୟ ର କୃଷି ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ୱାଇଁ ଙ୍କ ସୁପୁତ୍ର ତଥା ଆଠଗଡ଼ ର ବିଜେଡି ଯୁବ ସଂଗଠକ ଆଦିତ୍ୟ ପ୍ରତାପ ସ୍ୱାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟନାୟକ ଙ୍କ ଜନହିତ କର ଯୋଜନା ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ |ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ଶଙ୍କରପୁର ପଂଚାୟତ ର ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରମୋଦିନି ଖଟୁଆ, ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ବିଶ୍ୱଜିତ ପ୍ରଧାନ , ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ମଧୁସ୍ମିତା ସେଠି , ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡି ନେତା ରଞ୍ଜନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ , ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ସାହୁ ,ସରୋଜ ଖଟୁଆ ,ସମିତି ସଭ୍ୟ ସୁକାନ୍ତ ରାଉତ ,ରମେଶ ହାତୀ ,ପ୍ରଶାନ୍ତ ହାତୀ, ବସନ୍ତ ନାୟକ , ମନୋଜ ମାଝୀ ,ମନୋଜ ଦଳାଇ, ବାମଦେବ ପ୍ରଧାନ ,ଙ୍କ ସହ ବିଜେଡି ର ବହୁ ବରିଷ୍ଠ ନେତା, ଛାତ୍ର ନେତା , ଓ ନାରୀ ନେତ୍ରୀ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ |